Web Experience - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: more
gl: máis

en: Default
gl: Predeterminado

en: Phone
gl: Teléfono

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Horizontal Tabs
gl: Grupo de solapas horizontais
