Web Experience - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: more
id: selengkapnya

en: Default
id: Bawaan

en: Phone
id: Telepon

en: Collapsed
id: Dikempiskan

en: Alert
id: Peringatan
