Web Experience - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: more
ja: 続き

en: Default
ja: デフォルト

en: Phone
ja: 電話番号

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Collapsed
ja: 圧縮

en: Panel
ja: パネル

en: Alert
ja: 警告

en: Tablet
ja: タブレット

en: Allows administrators to configure Ember Support.
ja: 管理者は Ember Support の設定ができます。
