Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-rc2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Panel
kn: ಫಲಕ

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
