Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-rc2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: more
lv: vairāk

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Collapsible
lv: Savēršams
