Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-rc2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: more
ro: mai multe

en: Default
ro: Implicit

en: Phone
ro: Telefon

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: Alert
ro: Alertă
