Web Experience - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: more
ru: ещё

en: Default
ru: По умолчанию

en: Float Left
ru: Обтекание слева

en: Phone
ru: Телефон

en: Collapsible
ru: Сворачиваемое

en: Collapsed
ru: Свернуто

en: Panel
ru: Панель

en: Desktop
ru: Десктоп

en: Alert
ru: Оповещение

en: Horizontal Tabs
ru: Горизонтальные вкладки

en: Tablet
ru: Планшет

en: Bootstrap Styles
ru: Стили Bootstrap
