Web Experience - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: more
vi: thêm

en: Default
vi: Mặc định

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Collapsible
vi: Có thể thu gọn

en: Collapsed
vi: Đã thu hẹp

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Alert
vi: Báo động

en: Tablet
vi: Bảng tính
