Web Experience - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: more
ca: més

en: Default
ca: Per defecte

en: Phone
ca: Telèfon

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Featured
ca: Distintiu

en: Alert
ca: Alerta
