Web Experience - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: more
cy: mwy

en: Default
cy: Diofyn

en: Phone
cy: ffôn

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Collapsed
cy: Wedi cwympo
