Web Experience - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: more
et: veel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Phone
et: Telefon

en: Collapsed
et: Suletud

en: Panel
et: Paneel

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Alert
et: Hoiatus
