Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: more
is: meira

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Float Left
is: Flæða til vinstri

en: Float Right
is: Flæða til hægri

en: Phone
is: Sími
