Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: more
it: altro

en: Default
it: Predefinito

en: Phone
it: Telefono

en: Collapsible
it: Richiudibile

en: Collapsed
it: Raggruppato

en: Panel
it: Pannello

en: Featured
it: In evidenza

en: Alert
it: Avviso
