Web Experience - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: more
pl: więcej

en: Default
pl: Domyślny

en: Phone
pl: Telefon

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: The event on which to trigger the accordion.
pl: Zdarzenie, które wywołuje akordeon.

en: Alert
pl: Ostrzeżenie
