Web Experience - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: more
ro: mai multe

en: Default
ro: Implicit

en: Phone
ro: Telefon

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: Featured
ro: Recomandat

en: Alert
ro: Alertă
