Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Panel
bo: ངོས་པང

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན
