Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: more
id: selengkapnya

en: Default
id: Bawaan

en: Phone
id: Telepon

en: Collapsed
id: Dikempiskan

en: Featured
id: Pilihan

en: Alert
id: Peringatan
