Web Experience - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: more
lt: daugiau

en: Default
lt: Numatytasis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Featured
lt: Svarbus
