Web Experience - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: more
cs: více

en: Default
cs: Výchozí

en: Phone
cs: Telefon

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Alert
cs: Upozornění
