Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: more
ps: نور

en: Default
ps: تلواله

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Alert
ps: خبراوى
