Web Experience - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: more
pt: mais

en: Default
pt: Por defeito

en: Phone
pt: Telefone

en: Collapsible
pt: Colapsável

en: Collapsed
pt: Fechada

en: Panel
pt: Painel

en: Featured
pt: Destacado

en: Alert
pt: Alerta
