Web Experience - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: more
fi: lisää

en: Default
fi: Oletus

en: Phone
fi: Puhelin

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Panel
fi: Paneelit

en: Featured
fi: Esitelty

en: The event on which to trigger the accordion.
fi: Tapahtuma jolla accordioni triggeröidään.

en: Alert
fi: Varoitus

en: If set, clears height and overflow styles after finishing animations. This enables accordions to work with dynamic content. Won't work together with autoHeight.
fi: Mikäli asetettuna, ohittaa korkeuden ja ylivuototyylit animaation päätyttyä. Tämä mahdollistaa accordionien toiminnan dynaamisen sisällön yhteydessä. Ei toimi yhdessä automaattisen korkeuden kanssa.

en: If set, the accordion completely fills the height of the parent element. Overrides autoheight.
fi: Mikäli valittuna, accordioni täyttää koko isäntäelementin korkeuden. Ohittaa automaattisen korkeuden.
