Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: more
hr: više

en: Default
hr: Zadano

en: Phone
hr: Telefon

en: Featured
hr: Istaknuto
