Web Experience - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: more
de: mehr

en: Default
de: Standard

en: Float Left
de: Links umfließen

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Collapsible
de: Zusammenklappbar

en: Collapsed
de: Zusammengeklappt

en: Panel
de: Bedienfeld

en: Featured
de: Hervorheben

en: Alert
de: Alarm

en: On click
de: 1-Klick

en: Additional Classes
de: Zusätzliche CSS-Klassen

en: Choose a theme
de: Bitte ein Theme auswählen

en: Choose theme
de: Theme wählen

en: Accordion Style
de: Akkordeon-Stil

en: Bootstrap Styles
de: Bootstrap-Stile
