Web Experience - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: more
fr: plus

en: Default
fr: Par défaut

en: Phone
fr: Téléphone

en: Collapsible
fr: Repliable

en: Collapsed
fr: Replié

en: Panel
fr: Panneau

en: Featured
fr: Recommandés

en: The event on which to trigger the accordion.
fr: L’événement sur lequel déclencher l'accordéon.

en: Desktop
fr: Ordinateur de bureau

en: Alert
fr: Alerte

en: Choose a theme
fr: Choisir un thème

en: Tablet
fr: Tablette
