Web Experience - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: more
nl: meer

en: Default
nl: Standaard

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Panel
nl: Paneel

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Alert
nl: Alarm

en: Well
nl: Goed
