Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: more
sv: mer

en: Default
sv: Förvald

en: Phone
sv: Telefon

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Featured
sv: Framhävd

en: Alert
sv: Larm
