Web Experience - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: more
tr: daha fazla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Phone
tr: Telefon

en: Collapsible
tr: Açılır-Kapanır

en: Collapsed
tr: Kapalı

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Alert
tr: Çok önemli
