Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: more
eo: pli

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Choose a theme
eo: Elektu haŭton

en: Choose theme
eo: Elektu haŭton
