Web Experience Toolkit: Theme (7.x-4.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: more
et: veel

en: Search
et: Otsing

en: Default
et: Vaikimisi

en: Phone
et: Telefon

en: Collapsed
et: Suletud

en: Panel
et: Paneel

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Alert
et: Hoiatus
