Web Experience - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: more
uk: ще

en: Default
uk: Базово

en: Float Left
uk: Обтікання з лівого боку

en: Float Right
uk: Обтікання з правого боку

en: Phone
uk: Телефон

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Panel
uk: Панель

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Alert
uk: Застереження

en: Set active
uk: Встановити активним

en: Tablet
uk: Планшет
