Web Experience - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Picture
sl: Slika

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: About
sl: O modulu
