Web Experience - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: About
ug: ھەققىدە
