Web Experience Toolkit: Users (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Picture
ar: الصورة

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: @user's picture
ar: صورة @user

en: About
ar: حول
