Web Experience - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Picture
ro: Imagine

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user

en: About
ro: Despre
