Web Experience - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Picture
eo: Bildo

en: request a new password
eo: peti novan pasvorton

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: @user's picture
eo: bildo de @user
