Web Experience - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Picture
lv: Attēls

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: About
lv: Par
