Web Experience - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Picture
ar: الصورة

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: @user's picture
ar: صورة @user

en: About
ar: حول

en: Picture display style
ar: نمط عرض الصور
