Web Experience - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: About
be: Аб

en: Picture display style
be: Адлюстраванне стылю малюнкаў

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
be: Обраны стыль будзе адлюстраваны, а арыгінальны малюнак захаваны. Стылі можна сканфігураваць на старонцы <a href="!url">Стылі Малюнкаў</a> у адміністрацыйным блоку.
