Web Experience Toolkit: Users (7.x-4.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Picture
bg: Изображение

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: Picture display style
bg: Размер на показваната снимка
