Web Experience - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Picture
ca: Imatge

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: About
ca: Detalls

en: Picture display style
ca: Estil de visualització de la imatges

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
ca: L'estil seleccionat serà utilitzat per a la visualització, mentre que la imatge original serà conservada. Els estils poden ser configurats a l'àrea d'administració dels <a href="!url">Estils de les imatges</a>.
