Web Experience - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Picture
da: Billede

en: View user profile.
da: Vis brugerprofil.

en: @user's picture
da: @users billede

en: About
da: Om

en: Picture display style
da: Billedvisning

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
da: Den style der vælges bruges kun til fremvisning. Det originale billede bibeholdes. Stile kan indstilles under <a hre="!url">image styles</a>.
