Web Experience - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Picture
el: Εικόνα

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: @user's picture
el: Εικόνα @user

en: About
el: Περί

en: Picture display style
el: Στυλ εμφάνισης εικόνας

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
el: Το στυλ που θα επιλεχτεί θα χρησιμοποιηθεί στην εμφάνιση της εικόνας, ενώ η πρωτότυπη εικόνα θα διατηρηθεί. Τα στυλ μπορούν να ρυθμιστούν στη σελίδα <a href="!url">Στυλ εικόνων</a> της διαχείρισης.
