Web Experience - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Picture
et: Pilt

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: About
et: Programmist

en: Picture display style
et: Pildi esitusviis

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
et: Seda stiili kasutatakse pildi kuvamisel, originaalpilt säilitatakse. Stiile saab muuta haldusest <a href="!url">pildi stiilide</a> alt.
