Web Experience - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Picture
eu: Irudia

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: About
eu: (r)i buruz
