Web Experience - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Picture
hr: Slika

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: About
hr: Opis

en: Picture display style
hr: Stil prikaza slike

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
hr: Izabrani stil će biti korišten kod prikaza, dok će izvorna slika biti zadržana. Stilovi mogu biti podešeni putem administracijskog odjeljka <a href="!url">Stilovi slika</a>.
