Web Experience - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: About
lt: Apie

en: Picture display style
lt: Paveikslėlių rodymo stilius

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
lt: Pasirinktas stilius bus naudojamas rodymui, o originalus paveikslėlis išsaugomas. Stilius galite konfigūruoti <a href="!url">paveikslėlių stilių</a> administravimo skiltyje.
