Web Experience - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Picture
nl: Afbeelding

en: request a new password
nl: nieuw wachtwoord aanvragen

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: About
nl: Over

en: Picture display style
nl: Stijl voor de weergave van een afbeelding

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
nl: De geselecteerde stijl zal getoond worden, terwijl de originele afbeelding wordt behouden. Op de beheerpagina <a href="!url">Afbeeldingsstijlen</a> kunnen stijlen ingesteld worden.
