Web Experience - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Picture
sk: Obrázok

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: About
sk: Informácie o

en: Picture display style
sk: Štýl zobrazenia obrázkov

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
sk: Vybraný štýl bude použitý na zobrazenie, kým pôvodný obrázok bude zachovaný. Štýly môžu byť nastavené v <a href="!url">Štýloch obrázkov</a> správcovskej oblasti.
