Web Experience - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Picture
fi: Kuva

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: User Profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: @user's picture
fi: Käyttäjän @user kuva

en: About
fi: Tietoja

en: Picture display style
fi: Kuvien näyttötapa

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
fi: Tyyliä käytetään alkuperäistä kuvaa näytettäessä. Tyylejä voi säätää ylläpitoliittymän sivulla <a href="!url">Kuvien tyylit</a>.
